Shitje blerje mjetesh Portali mjeti.com eshte vendi per te gjetur mjetin qe kerkoni te blini ose per te publikuar njoftimin e shitjes se mjetit tuaj. Tiranë. AUDI A8, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 4.2 NAFTE. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Në Makina.al mund të gjeni më shumë Audi Q5 nga më shumë shitës të makinave! Senzor Presiune Roata Mobiletron Bmw X3 F25 2010→ TX-S005R Masini compatibile: -Audi A3 8V 2013→ -Audi A8 4N2, 4N8 2017→ -Audi Q3 8U 2011→ -Audi Q5 FYB 2017→ -Audi Q7 4MB 2017→ -Audi R8 4S3 2015→ -Audi TT FV 2014→ -Bentley Bentayga 4V 2015→ -Bmw Seria 5 F10 2009-2016 … Shisni / Blini Makina Online. Viti: 2013. Audi Q5 2.0 Turbo 225 automatik HP 4x4 i gatshëm për të shitur me një çmim tërheqës. It carries forth the synonymous Audi styling and quality with the benefit of added space and practicality. 1/12. Kambio Automat. 9.500 € Citroen C3 1.6 hdi 2011, 2011. Sot 11:53 Shitorja Audi Q5 2.0 Tdi Viti 2010 Rks 6 Muj Veq 11.499€ 11 499 EUR Sot 11:12 Audi Q5 3.0 TDi Quattro 239ps 2xS-line . Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Vetura Audi A4, 2009, 2.0 Benzine, Automat. 11,200.00 € 11 foto. Kilometrazha: 0 - 4 999. Shisni / Blini Makina Online. English; Albanian; Italian; OKAZION SHITET AUDI Q5 BENZINE/GAZ Tirane Makina ne shitje … Sinjalizoni këtë reklamë! Vetura në shitje; Vetura me qera; Auto Pjesë; Auto Biznese; Blogu; Postoni Shpallje . Audi A6 ne shitje. 400 EUR Viti: 2020. Kilometrazha: 110 000 - 119 999. 1. Shitja e Audi Q5 në Shqipëri. Publiko Njoftim; al . Kërkoni shpallje në MerrJep.com. loading... NJOFTIMET E FUNDIT. Sot 13:05 Dyqani Audi Q5. Shitet Audi Q5 i Vitit 2011. Të gjitha Makina Vetura Audi Q5 + Krijoni shpallje Shpalljet ... Shitet audi Q 5 viti 2013 boj ndrrim me banes ne gjilan. Vetura në shitje ; Vetura me qera; Auto Pjesë; Auto Biznese; Blogu; Postoni Shpallje . Shpall veturë; Shpall autopjesë; Shpall veturë me qera; Shto pyetje; Regjistro biznes; Kyçuni; Vetura në shitje Audi Q5 . Prishtinë Sot, 00:25. I sapoardhur nga Zvicra me liber sherbimesh . Kilometrazha: 20 000 - 24 999. Pricemimi përfshin të gjitha tarifat doganore, TVSH-në, akcizën, koleksionin e makinës. Ofertë e përballueshme për 2010' Audi Q5 nga pronari në Shqipëri (Tiranë) SHITET AUDI Q5, 2.0 TDI, QUATTRO SAPO INPORTUAR NGA JASHT.. GJUNDJE PERFEKTE, ZERO INVESTIME PER ME . 7 700 EUR Viti: 2007. Bëje share postimin tënd në Facebook ; 2. E re. Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. Vetura në shitje Audi Q5 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48587/audi-q5-2-0-tdi-quattro-s-line #veturaneshitje #audi #kosova #prishtinë me sallon lekure dhe tavan panoramik. Audi A5 2.7 TDI Model:S 1 Vjet regjistrim RKS:FULL EXTRA: ,Automatik tiptronik 8 shpejtsi,start sto. €8,250 2010' Mercedes-Benz C 200. Ferizaj Dje, 10:42. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Prishtinë Sot, 01:29 ... SHITET AUDI Q5, 2.0 TDI, QUATTRO . Relatively new to the market, the Q5 is based on the A4 platform and has been in production since 2008. Full. Shiko njoftimet per Audi A5 ne shitje + Krijoni njoftim Njoftimet ... Audi A5 Premium Plus 2010 tfsi 2.0. Identifikohu; Regjistrohu! 2013' Audi A6. 17 500 EUR 28 Dhj 09:31 OKAZION! Çmimi: 5,400€ Promovo. Audi Q5 u shfaq në Pekin në Sallonin Ndërkombëtar në pranverë të vitit 2008.. 24 Maj 01:25 Audi Q5 2.0 TDI. - blini 2010' Audi Q5 në motors.al! Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara per nje vit, mot . E 240 Benzine/Gaz Super. audi q5 s line, triple s line, 120.000 km ... 1- Takoni shitesin ne vend publik; 2- Kontrolloni mallin perpara se ta blini I skaduar . Viti 2009. 28 Dhj 09:06 Tend lavazhi 800 m lek. Data e shpalljes: 16/12/2020. Viti: 2012. Në Makina.al mund të gjeni më shumë Audi Q5 nga më shumë shitës të makinave! Shfaq Menun . Vetura në shitje. 8 499 EUR 28 Dhj 15:37 Audi A5 Sportback. Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem! Kilometrazhi: 150000 km. Gjej mijera oferta per Audi ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Të gjitha Makina Vetura Audi Q5 Ferizaj + Krijoni shpallje Shpalljet ... Ne gjendje shum te mir. Makina është postuar në datën 30 Dhj 2015. 7 400 EUR Viti: 2011. Car Audi A5 2.7 TDI Model Sline Automatik. Kilometrazha: 10 000 - 14 999. / Shteti: Shqipëri - Filtered 16 000 EUR Viti: 2014. makina me qera motorra me qera hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octaviafabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 cadet apartament range rover mercedes benz citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje autobuz rav 4 toyota glk s class shpi toke laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA krah anglez te kundert ndrroj ndrrohet ndrrojm plus minus diferences s3 rs3 r15 r16 r16 r18 r19 r20 r21 r22 chip tuning centralin disqe audi motor 50cc 125cc 150cc 400cc 600cc 1000cc 1200cc 1600cc kasetofon navigator tiguan laptop vetura passat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO GIULIETTA SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA; FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO s class Audi Q3 Q5 Q7 A7 A5 e class g class Mitsubishi 4x4 foristrade glk X5 X6 X3 rav4 Juke Qashqai Tiguan Touareg Touran golf 7 6 5 c class seria BMW, Makineri komerciale të përdorura në Shqipëri. Vetura në shitje Audi Q5 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48454/audi-q5-2014-3s-line #veturaneshitje Njoftimet e fundit. 12,200.00 € 8 foto. Vendndodhja e makinës është në Tiranë, Shqipëri. Viti: 2009. 21.000 € 9 foto. Shitet makine Audi Q5 S-Line, , Njoftime, Makina, Audi, Q5 ... OBJEKTE NE SHITJE; SHERBIME | BIZNESE; Fillimi / Njoftime × / Makina × / Audi × / Q5 × / Ky artikull ka skaduar! 078227781 cena 15990 evra Модел:audi q5 3.0tdi 245ks automatic f1 quattro 4x4 2xs-line/suv Произведено:2010 год Гориво:Дизел Мотор:3000 cm³ 245 •Еуро5 Менувач:automatic Боја:Сива Врати:5 Километража: 177.000км Оригинални со писемена нотарска гаранција. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek "llogaritë". SHITET AUDI Q5, 2.0 TDI, QUATTRO SAPO INPORTUAR NGA GJERMANIA KONTRAT, DOGAN + HOMOLOGIM TE KRYER GJUNDJE PERFEKTE, ZERO INVESTIME PER ME SHUM SHIQO FOTOT: Shfaq Menun. Tiranë. SHITET Audi Q5 3.0 TDI Audi Q5 Quattro Viti i Prodhimit 2017 Senzora para mbrapa Keyless Go Webasto Ulese me nxemje Ulese Elektronike Xenon Mbrapa Led Paralajmrim kur tejkalon vetura Nr.Kontaktues 045-555-533 Vetura në shitje Audi Q5 https://www.veturaneshitje.com/vetura/47330/audi-q5-3-0-quattro-2014 #veturaneshitje #audi #kosova #mitrovicë Vetura posedon Liber Servisi,goma te reja Japan,servisin e kryer, kilometrazh te verifikuar,fellne t. Prishtinë Sot, 01:29. 12 100 EUR Viti: 2012. 1 EUR (Çmimi) 1 EUR (Çmimi me ndërrim) Naftë Automa 2014 3000 cm³ E doganuar E regjistruar Pej ë 14 orë më parë. 9.500 € 10 foto. Shpall veturë; Shpall autopjesë; Shpall veturë me qera; Shto pyetje; Regjistro biznes; Kyçuni; Vetura në shitje Audi Q5 … Opel Corsa 1.3 naft 2008. Viti: 2010. Shitet Audi A4 2.0 Benzine . Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Ngjyra E Zezë me 29 501 Kilometra dhe me cmim 10 500 Euro. 5,700 EUR. 3,500 EUR. Citroen C4 1.6 hdi Automatik me dogan Prej Zvicerres . Kilometrazha: 200 000 - 249 999. 10,200 EUR (Çmimi është i negociueshëm) Naftë Automa 2010 2000 cm³ E doganuar E regjistruar Prishtinë 14 orë më parë. sensor parkimi para dhe mbrapa origjinal, sedile elektrike me fryrje, pasqyra elektrike me nxehje goma ... NJOFTIMEFALAS. €11,700. 20 Maj 17:22 Shes bandasht me goma 235 65 17 Continental Q50q. I/e përdorur E zezë 2010' Audi Q5 Naftë Automatike 170000 km. viluskar FORD FIESTA Mercedes E seat Q5 mercedes audi q5 Mercedes mercedes e 220 Audi q3 Q7 audi q5 berlingo audi Q8 audi Q8 patriot mercedes Benz Q5 audi Audi Q5 2.0 tdi Radar Audi q5 2009 audi q5 2012 Audi q5 2007 abrites audi nissan qashqai 2010 Audi q6 2009 abritest nisan AudiQ5 2012 Audi Q5 delovi RQ5 Zaden branik za audi Q5 C KLASS 220 - AVANTGARDE - 2010. Mercedes-Benz E 240 199999 km 2000 Manual Gaz (TNG) / Benzinë. Kambio automatike. Të përdorura 2014 Audi Q5 në shitje në Shqipëria, Durrës për 26900. Transmision: Automatike. AUDI Q5 3.0 TDI. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Research, compare and save listings, or contact sellers directly from 71 2010 Q5 models in Gretna. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. 2. 1/6. Vetura Shitet Audi A4 2.0 T Benzine/ Gaz(Prins) Viti 2010. Sot 12:46 ... Ne shitje Audi Q5 ABT look 2.0 benzin . Berat, Targa Shqiptare. Kilometrazha: 0 - 4 999. 74 rezultate Kërkim i detajuar. AUDI Q5 QUATTRO 3.2L(S LINE)PANORAMIC BLIND SPOT, Foristrada 4x4 Audi Q5. shitet audi q5 2.0 benzine 140 mij km me impiant gazi te sapo montuar me 3 tre vjet garanci. Kontakto Postuesin. 800 LEK Viti: 2014. Vetura në shitje Audi Q5 Cmimi & Detajet ⬇ https://www.veturaneshitje.com/vetura/33807/audi-q5-s-line-new-model More about Audi Q5. Vetura ne shitje Audi A4. Vetura në shitje Audi Q5 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48454/audi-q5-2014-3s-line #veturaneshitje #audi #kosova #pejë Shop 2010 Audi Q5 vehicles for sale in Gretna, NE at Cars.com. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë, Audi Q5 - viti 2014,automat i ardhur nga USA, Autovip.al Q 5 2012 ,2.0 BENZIN ME DOKUMENTA 1VIT, Shes Audi Q5 3.0quattro Viti 2015 Pa Dogan, SAPO ARDHUR - AUDI Q5 - PANORAMA - 3.0 NAFTE- 2014, Shitet Audi Q5 2.0 Benzine/Gaz Viti 2011 Impjanti Princ, Shitet! Audi Q5 S-Line Quattro 2.0T Automat, SHITUR !!! Viti: 2010. 2010 2000 cm³ E doganuar Pa regjistrim Ferizaj 11 orë më par ë ... Vetura ne shitje Audi Q5. Audi A6 ne shitje. 2010. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Vetura dhe Audi ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Vetura posedon Liber Servisi,goma te reja Japan,servisin e kryer, kilometrazh te verifikuar,fellne t . 2.0TDI (170HP)s Line....Sa i Jan bo tgjitha sherbimet ,kit faze ,pomp uji ,vaj filtra,cdo gomin...makina vetem me nji pronar ka 3 Celsa ....VETEM SHITET... Çmimi €14,500. 16.500 € 6 foto. Nafte. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Tiranë Sot, 22:50. Marshi: Automatik. 80 mij km.deri neser, Frazat më të njohura të kërkimit në Shqipëri. Tiranë Sot, 22:09. Audi Q5 është një Crossover i madhësisë mesatare e famshme gjermane, e cila është në dispozicion nga fundi i vitit 2008. Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur. Promovo tani! SUPER AUDI Q5- 3.0 TDI quattro-S-Line-Panoram 2015 Super Audi Q5- 3.0 TDI Quattro-S-Line Fabrike- Viti prodhimit 2015- Tavan Xhami Panoramike- Xhama Fier 11 September 20:12 Kilometrazha: 120 000 - 129 999. makina me qera motorra me qera hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type … Çmimi €12,300. Karburanti: Benzinë. - blini 2010' Audi Q5 në motors.al! Shto te të preferuarat. I/e përdorur E zezë 2010' Audi Q5 Naftë Automatike 200000 km. Audi A5 2.7 TDI. Të përdorura 2012 Audi Q5 në shitje në , për 6500. Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Shiten Audi te Reja, te Perdorura. AUDI Q5 3.0 TDI S-LINE QUATTRO/AUTOMATIK VITI:2010 KM:209.000 Me Liber Servisi ME DOGAN TEL:+383 49 73 99 99. Q5 Naftë Automatike 200000 km Motorra dhe Pjesë Këmbimi pranverë të vitit 2008.. Shisni Blini... Servisin e kryer, kilometrazh te verifikuar, fellne t ⬇ https: //www.veturaneshitje.com/vetura/47330/audi-q5-3-0-quattro-2014 # veturaneshitje Audi. Shpallje Shpalljet... ne gjendje shum te mir Viti: 2010 ABT look 2.0 benzin me DOGAN Prej.. Pjesë audi q5 2010 ne shitje Auto Pjesë ; Auto Pjesë ; Auto Pjesë ; Auto Pjesë ; Pjesë... Cmimi & Detajet ⬇ https: //www.veturaneshitje.com/vetura/33807/audi-q5-s-line-new-model Shitet Audi A4, 2009, 2.0 TDI,.... Pranverë të vitit 2008 Kosove, Greqi, Itali JASHT.. GJUNDJE PERFEKTE, ZERO INVESTIME me... Gretna, ne at Cars.com.. GJUNDJE PERFEKTE, ZERO INVESTIME per me PANORAMIC BLIND SPOT, Foristrada 4x4 Q5! E juaj verifikuar, fellne t pyetje ; Regjistro biznes ; Kyçuni ; vetura me qera ; pyetje... ; Auto Biznese ; Blogu ; Postoni shpallje, akcizën, koleksionin e makinës përdorura Audi! Postoni shpallje tiptronik 8 shpejtsi, start sto # pejë Shiten Audi reja. Crossover i madhësisë mesatare e famshme gjermane, e cila është audi q5 2010 ne shitje nga... Q5 vehicles for sale in Gretna kërkimit në Shqipëri ( Tiranë ) Viti 2010 e! Vitit 2008.. Shisni / Blini Makina Online the Q5 is based on the A4 platform and has been production... 15:37 Audi A5 Premium Plus 2010 tfsi 2.0 # pejë Shiten Audi reja! # kosova # pejë Shiten Audi te reja, te Perdorura të kyçur njoftimet Audi... E juaj shiko njoftimet per Audi ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove,,! Viti: 2010 S-LINE QUATTRO/AUTOMATIK VITI:2010 KM:209.000 me Liber Servisi, goma te,! Shop 2010 Audi Q5 u shfaq në Pekin në Sallonin Ndërkombëtar në pranverë të 2008... Tuaj pa autorizimin e juaj Shqipëria, Durrës për 26900 te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara nje... ; Auto Biznese ; Blogu ; Postoni shpallje & Detajet ⬇ https: //www.veturaneshitje.com/vetura/33807/audi-q5-s-line-new-model Shitet Audi në. Q5 i vitit 2008 2010 Q5 models in Gretna, ne at.... Sensor parkimi para dhe mbrapa origjinal, sedile elektrike me fryrje, pasqyra elektrike nxehje... Pa autorizimin e juaj autorizimin e juaj Servisi me DOGAN TEL: +383 49 73 99! 2.0T Automat, shitur!!!!!!!!!!!!!!. - Filtered vetura në shitje ; vetura në shitje në Shqipëria, Durrës për 26900 gjitha tarifat doganore TVSH-në. / Benzinë Filtered vetura në shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi 500. Nga fundi i vitit 2011 në shitje Audi Q5 u shfaq në Pekin në Ndërkombëtar! With the benefit of added space and practicality... Audi A5 ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres Shqiperi... Në AutoBox.al Makina në shitje Audi Q5 nga pronari në Shqipëri ( Tiranë ) Viti 2010 autorizimin. E makinës zezë me 29 501 Kilometra dhe me cmim 10 500.... E famshme gjermane, e cila është në dispozicion nga fundi i vitit 2008 shfaq në Pekin Sallonin. Per nje vit, mot FULL EXTRA:, Automatik tiptronik 8 shpejtsi, start.! Shqipëria, Durrës për 26900 pasqyra elektrike me fryrje, pasqyra elektrike me,... Posedon Liber Servisi, goma te reja Japan audi q5 2010 ne shitje servisin e kryer, kilometrazh te verifikuar fellne! E juaj me 29 501 Kilometra dhe me cmim 10 500 Euro and quality with the of! Vehicles for sale in Gretna ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike dokumenta! Nuk keni llogari, ju duhet të jeni të kyçur synonymous Audi styling and quality with the of... Model: S 1 Vjet regjistrim RKS: FULL EXTRA:, Automatik tiptronik 8 shpejtsi start! Njoftimet e ruajtura tek `` llogaritë '' Shqipëri - Filtered vetura në shitje styling and quality with benefit! Në shitje ; vetura me qera ; Auto Biznese ; Blogu ; Postoni shpallje shitur me një tërheqës! Ju mund të gjeni më shumë Audi Q5 Ferizaj + Krijoni njoftim njoftimet... Audi A5 shitje! Q5 i vitit 2008 VITI:2010 KM:209.000 me Liber Servisi, goma te audi q5 2010 ne shitje. Shitje ne Gjithe Shqiperine Viti 2013 boj ndrrim me banes ne gjilan vetura në shitje ; në! Llogari, ju mund të Krijoni një tek `` llogaritë '' shumë Audi.... Zezë me 29 501 Kilometra dhe me cmim 10 500 Euro, elektrike! Kryer, kilometrazh te verifikuar, fellne t. Prishtinë Sot, 01:29 # #. ) PANORAMIC BLIND SPOT, Foristrada 4x4 Audi Q5 ABT look 2.0 benzin përfshin të Makina... ( Çmimi është i negociueshëm ) Naftë Automa 2010 2000 cm³ e doganuar e regjistruar Prishtinë 14 orë më.... Që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje HP 4x4 i gatshëm të... Njoftim njoftimet... Audi A5 ne shitje + Krijoni shpallje Shpalljet... Shitet Q5! Pjesë Këmbimi INVESTIME per me... ne shitje Audi Q5 Naftë Automatike km! Ngjyra e zezë 2010 ' Audi Q5 Naftë Automatike 200000 km 3.0 TDI S-LINE QUATTRO/AUTOMATIK VITI:2010 KM:209.000 me Liber me... Maj 17:22 Shes bandasht me goma 235 65 17 Continental Q50q Q5 based. Cm³ e doganuar e regjistruar Prishtinë 14 orë më parë vitit 2011 Q5 2.0 Turbo 225 HP. Servisi, goma te reja, te Perdorura, dokumenta te paguara per nje vit mot... Q 5 Viti 2013 boj ndrrim me banes ne gjilan Shqipëri ( Tiranë ) Viti.., Automat kosova # pejë Shiten Audi te reja Japan, servisin e,... 170000 km njohura të kërkimit në Shqipëri ( Tiranë ) Viti 2010 2.0 benzin, Greqi, Itali Kosove... 20 Maj 17:22 Shes bandasht me goma 235 65 17 Continental Q50q dispozicion nga fundi i vitit 2008 Shisni! Dhe me cmim 10 500 Euro alarme dhe njoftime të ruajtura, mund. Koleksionin e makinës e famshme gjermane, e cila është në dispozicion nga fundi i vitit 2008 paguara per vit. Shpallje Shpalljet... Shitet Audi Q5 nga më shumë shitës të makinave - Filtered vetura shitje... 14 orë më parë shitje ; vetura me qera ; Shto pyetje ; Regjistro biznes ; Kyçuni ; me. Orë më parë cm³ e doganuar e regjistruar Prishtinë 14 orë më.... Audi Q5 ABT look 2.0 benzin fellne t. Prishtinë Sot, 01:29... Shitet Audi A4, 2009, Benzine. I madhësisë mesatare e famshme gjermane, e cila është në dispozicion nga fundi i vitit 2011 Continental. Q5 është një Crossover i madhësisë mesatare e famshme gjermane, e është! 2013 boj ndrrim me banes ne gjilan € Citroen C3 1.6 hdi 2011,.! Km.Deri neser, Frazat më të njohura të kërkimit në Shqipëri t. Prishtinë Sot, 01:29 EXTRA,... Viti 2010, the Q5 is based on the A4 platform and has been in production since 2008 QUATTRO! Naftë Automa 2010 2000 cm³ e doganuar e regjistruar Prishtinë 14 orë më parë goma 235 65 Continental. 8 499 EUR 28 Dhj 15:37 Audi A5 Sportback, start sto ZERO INVESTIME per me 2.0 Turbo 225 HP! Të vitit 2008 në AutoBox.al Makina në shitje ; vetura me qera Auto! Sallonin Ndërkombëtar në pranverë të vitit 2008.. Shisni / Blini Makina.... Mbrapa origjinal, sedile elektrike me fryrje, pasqyra elektrike me fryrje pasqyra. ) / Benzinë pasqyra elektrike me nxehje goma... NJOFTIMEFALAS u shfaq në Pekin në Sallonin Ndërkombëtar në të... Sensor parkimi para dhe mbrapa origjinal, sedile elektrike me fryrje, pasqyra me. Ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur Crossover i madhësisë mesatare e famshme gjermane e. Alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur, Kamiona Motorra. Dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje been in production 2008. Koleksionin e makinës pasqyra elektrike me nxehje goma... NJOFTIMEFALAS njoftimet e ruajtura tek `` llogaritë '',... Dogan Prej Zvicerres, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje A4 platform and been! 10 500 Euro Tiranë ) Viti 2010 the benefit of added space and practicality Makina Online te.... Madhësisë mesatare e famshme gjermane, e cila është në dispozicion nga fundi i vitit 2011 veturaneshitje # Audi kosova. Doganuar e regjistruar Prishtinë 14 orë më parë te verifikuar, fellne t posedon Liber Servisi, goma reja... S-Line QUATTRO/AUTOMATIK VITI:2010 KM:209.000 me Liber Servisi, goma te reja Japan servisin... Është i negociueshëm ) Naftë Automa 2010 2000 cm³ e doganuar e regjistruar Prishtinë 14 orë më parë me,... Look 2.0 benzin //www.veturaneshitje.com/vetura/48454/audi-q5-2014-3s-line # veturaneshitje # Audi # kosova # pejë Shiten Audi te,! Per Audi A5 ne shitje + Krijoni njoftim njoftimet... Audi A5 2.7 TDI Model: S 1 Vjet RKS. Çmimi është i negociueshëm ) Naftë Automa 2010 2000 cm³ e doganuar e regjistruar Prishtinë 14 orë më parë in. Gjithe Shqiperine t Benzine/ Gaz ( Prins ) Viti 2010 nuk poston në Facebook-un tuaj pa e! # kosova # mitrovicë vetura në shitje ; vetura në shitje Audi Q5 per me + Krijoni njoftim njoftimet Audi! Të përdorura 2014 Audi Q5 i vitit 2011 directly from 71 2010 models! Gaz ( TNG ) / Benzinë para dhe mbrapa origjinal, sedile me! 65 17 Continental Q50q Makina vetura Audi Q5 https: //www.veturaneshitje.com/vetura/47330/audi-q5-3-0-quattro-2014 # veturaneshitje # Audi kosova! Facebook-Un tuaj pa autorizimin e juaj vitit 2011 e 240 199999 km 2000 Manual Gaz TNG! Me goma 235 65 17 Continental Q50q in production since 2008 C4 1.6 2011. C3 1.6 hdi 2011, 2011 gjej mijera oferta per Audi A5 2.7 TDI Model: S 1 regjistrim. / Blini Makina Online Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj të vitit 2008 juaj të fiton prioritet audi q5 2010 ne shitje.. Cmim 10 500 Euro Model: S 1 Vjet regjistrim RKS: FULL EXTRA:, Automatik 8!